Dostupnost
Cena
  • od
    do
Ve slevě

Pokud jste se ocitli na této stránce, pravděpodobně plánuje začít adrenalinovou jízdu nebo jste s ní už začali. Bez ohledu na to, do které skupiny patříte, musíte mít na paměti, že pouze motivace a pravidelné cvičení nejsou zárukou velkých úspěchů.

Pro úplnou jistotu úspěchu potřebujete vhodný kolo MTB, který bude kombinovat vysokou pevnost a optimální konstrukci. Bezvýznamný není ani jeho vzhled.

Takže pokud hledáte nejlepší řešení za atraktivní ceny, vyberte si námi nabízené kola MTB dirt / street bikes od britské značky Mafiabikes. Pevná vidlice funguje dobře v městských podmínkách, ale geometrie rámu je navržena tak, aby dokonale fungovala s odpruženou vidlicí. Dvojité stěny ráfků zajišťují bezpečnost při jízdě dirt nebo street.

Od času podepsaní smlouvy s mafií neslavný tím Street Elite: Wheelie Kay, Little Harry a chlapci používají Blackjack, aby protrženy asfalt na akcích Bike Stormz po celé Británii! Je to jeden z nejlepších a nejlevnějších jedno-rychlostních kol typu "single speed wheelie" na trhu.

Kolo MTB Dirt Mafiabikes BlackJack D Black + přední brzda Kolo MTB Dirt Mafiabikes BlackJack D Black + přední brzda
Dodavatel: Mafiabikes
Cena: 13 743,75 Kč
Zahrnuje23% DPH, žádné poštovné
zobrazit více
Kolo MTB Dirt Mafiabikes BlackJack D Splatter + přední brzda Kolo MTB Dirt Mafiabikes BlackJack D Splatter + přední brzda
Dodavatel: Mafiabikes
Cena: 13 743,75 Kč
Zahrnuje23% DPH, žádné poštovné
zobrazit více
Kolo MTB Dirt Mafiabikes BlackJack D Teal + přední brzda Kolo MTB Dirt Mafiabikes BlackJack D Teal + přední brzda
Dodavatel: Mafiabikes
Cena: 13 743,75 Kč
Zahrnuje23% DPH, žádné poštovné
zobrazit více
Přihlásit se
Zapomněli jste heslo? Vytvořit účet
nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium