RKR Viral 16" Profesionální koloběžka Teal

Dostupnost: Poslední položka! (Připraveno k odeslání)
Odesláno v rámci: 24 hodin
Dodávka: CZ: Dopravné při objednávce nad 1 000 Kč - ZDARMA! SK: Dopravné při objednávce nad 38 € - ZDARMA! zkontrolujte způsoby doručení
Cena: 5 076,24 Kč 5076.24
Zahrnuje23% DPH, žádné poštovné


quantity szt.
Získáváte 799 bodů [? ]
přidat na seznam přání
Hodnocení: 4.33333
Dodavatel: RKR Scooters
Kód produktu/SKU: VIR-01-B

Popis

Profesionální koloběžka RKR Viral podepsána s Roccem Piazza.

V posledních letech viděl Rocco Piazza mnoho mladých lidí, kteří bojovali se svou koloběžkou. Byli prostě příliš nepřesné, velké a těžké, aby mohli jezdit a dělat různé triky.

Rocco chtěl, aby jím podepsaná koloběžka byl k dispozici v různých velikostech – aby se hodila pro každou věkovou skupinu od 5-letých až po teenagery. Chtěl se okamžitě vyloučit ty nejhorší situace, kdy mladí lidé začali s tímto sportem od zlomených řídítek a zdravotních problémů (přiznejme si to – většina rodičů si neuvědomuje, že koloběžku je třeba kupovat vzhledem na výšku a jiné preference, přičemž většina profesionálních koloběžek na trhu neodpovídá těmto podmínkám a jsou nabízeny v omezeném množství!).

Na začátku Rocco stručně řekl:

"Mají mít bláznivý vzhled, mají být lehké, měli co nejvyšší technické a materiálové specifikace pro profesionální koloběžky – bez kompromisů a mají být připraven k jízdě hned po vytažení z krabice"

Takže... Spustili jsme náš software CAD Solidworks, nejlepších inženýrů a designérů, kteří vytvořili zcela novou koloběžku od začátku. Projekt byl pečlivě sledován Roccem ve všech fázích, přičemž Rocco nám dal seřízení geometrie a rozměry jeho starých dosek a řídítek od začátku svého ježdění až dodnes.

Prozkoumali jsme, co bylo dobré a co špatné v nejlepších koloběžkách na trhu. Dali jsme kov tam, kde by měl být, a odstranili jsme ho tam, kde to nebylo nutné.

S více než 40 lety zkušeností v oblasti výroby jízdních kol BMX jsme přesně věděli, co musíme udělat, že musíme vytvořit lehkou, odolnou a silnou profesionální koloběžku, která bude soutěžit s těmi nejlepšími na trhu, nebo ... bude ještě lepší.

Všechny slitinové komponenty jsou žíhané za tepla T4, aby se uvolnilo napětí, a poté prudce zchlazené T6 pro maximální pevnost. Úplný technický popis naleznete na kartě SPECIFIKACE.

Díky Roccovi je k dispozici v malém balení koloběžka v mnoho barevných kombinacích, připravená k jízdě PŘÍMO z krabice i pro ty nejnáročnější triky a to už pro děti od 5 let.

Kromě ložisek není na TÉTO koloběžce nic standartního, vše je vyrobeno na zakázku, Nejmodernější, Navrženo, upravené a vyráběny u nás v RKR koloběžky.

Optimální, když stojíte na koloběžce, řídítka se musí dostat do slabin nohou nebo vyšší. Uvedené výšky se měří od podlahy, ne od plošiny, na níž se stojí.

Rozměry:

19,5" délka: 49,5 cm, celková výška: 72,4 cm, hmotnost: 3,18 kg
18,5" délka: 47 cm, celková výška: 69,9 cm, hmotnost: 3,1 kg
16" délka: 40,6 cm, celková výška: 64,8 cm, hmotnost: 2,8 kg

   

Materiál: Všechny komponenty jsou vyrobeny z hliníkové slitiny. Tepelně tvrzené (T4) na uvolnění natažení a následně chlazené studenou vodou (T6) pro maximální pevnost

Platforma/deck: Viral 420 (šířka: 10,65 cm, délka 40,6 cm) vytlačen z hliníku 6061 T6. Podrobena samostatnému tepelnému opracování. Nadměrná oblast svaru pro výrazně zvýšenou pevnost při spojích s plošinou

Řídítka/T-bar: (Šířka: 406 mm, délka: 483 mm, výška od zeme: 64,8 cm, sklon: 3° backsweep, 2° upsweep) Hliník 6061 T6, podrobeny samostatnému tepelnému opracování, v stínované, předem naříznutá na požadované rozměry

Vidlice: Jednodílná bez závitů, kovaná za horka, ukončený CNC, tvrzené tepelně, hliník 6061 T6

Kola: Core (Alu) vytištěn a tvrzený a za horka. PU obložení s nejvyšší normou A1 pro maximální absorpci nárazů. Špičkové ložiska EBEC-9

Ose: Provedené z uhlíkové oceli, tepelně tvrzené

Komín: dokončen CNC, utěsněné ložiska (internal) 45/45

Druh komprese: IHC (bez závitu, lisované), 2 zkrutky typu bolt – opracované a tepelně kalené za horúca

Gripy: Mafiabikes HITMAN “Harry Main” provedené z měkké gumy typu KRATON

Brzda: Flex Fender (2 šrouby typu bolt)

Griptape/stírací papír: RKR scooter

Závaží: 2,8 kg

Náklady na dopravu CZ: Dopravné při objednávce nad 1 000 Kč - ZDARMA! SK: Dopravné při objednávce nad 38 € - ZDARMA!

Stát doručení:

Související produkty

Hodnocení produktu (0)

nahoru
Shop is in view mode
Zobrazit plnou verzi stránky
Sklep internetowy Shoper Premium